Czech Spirit Live 10 - 9.7.

Publikováno: 02.06.2016

"Rád medituji, cvičím a zdokonaluji svého Ducha. Věnuji se mnoha disciplínám, ale zvláštní závazek cítím vůči astrologii, která mi v určitých chvílích velice pomohla. Díky ní vnímám širší souvislosti a dává mi opravdový nadhled, který je doprovázen úctou a pokorou ke všem žijícím bytostem. Její moudrost bych rád předával dál tím nejlepším způsobem, jakým dokážu." Robert


A máme tu 10. živé setkání 9.7. ...

Co Vás bude čekat?

Myšlenka Czech Spiritu je uspořádat přednášky hravou, zábavnější formou. Spojit rozvíjení sebe sama s radostí a lehkostí.

POZOR ZMĚNA ZAČÍNÁME OD 18:00!!!

Začínáme v 18:00;

Sraz je u planetária ve Stromovce. Při nepříznivém počasí budeme v čajovně u Mamadua www.cajovnaumamadua.cz  (tram. Letenské náměstí)


Představíme se a přiblížme Vám kdo jsme a proč Czech Spirit tvoříme.

Dále bude následovat astro přednáška o Racích v podání Roberta Policara. (www.moreinspirace.cz)

Potom si zabubnujeme, zazpíváme, možná i zatančíme :) jak se komu bude chtít (máš-li nějaký oblíbený nástroj, hraješ na něco, vem to sebou, bude to určitě hodit ;-) ).

No a na závěr bude společné hodování a diskutování :) Hostinu uděláme formou potluck. A co to znamená? Každý účastník přinese něco dobrého, kdo co má rád. Či si něco objedná v čajovně. Jestli se ti nechce nic připravovat nevadí, bude stačit, když přineseš aspoň kus ovoce, nebo zeleniny.

Dobrá zpráva je, že vstupné je dobrovolné.

A nejlepší zpráva nakonec je, že během hostiny a diskutování vylosujeme někoho z vás, který získá půlhodinový výklad s Robertem zdarma. No není to báječné?

Tak neváhej a přijď se s námi pobavit.

Jelikož Czech Spirit je internetová televize, celý večer bude natáčen na kameru a poté bude k shlédnutí na www.czechspirit.cz a pokud nebudeš chtít být vidět, zařídíme to.

A je tu ještě jedna super zpráva a to, že tyto večery budou pravidelně, každých 14 dní.

Těšíme se na Tebe
s láskou a radostí
tým Czech Spirit

Pro jakékoli dotazy se obrať na email robertpolicar@gmail.com

nebo volej na tel.: 775 447 333.