Czech Spirit Live 12 - 20.8.

Publikováno: 08.08.2016

Jmenuji se Martina Maksymovová a rozhodla jsem se být zdravá. Toto rozhodnutí jsem vědomě učinila v roce 2011. Od té doby jsem postupně na své cestě nacházela další a další metody, informace, materiály a výzvy, které mě dovedly do mého vytyčeného cíle.  Tělo mě v průběhu života častými nemocemi nutilo zastavit se a porozumět jeho řeči. Začala jsem se zajímat o problematiku tzv. celostní medicíny, ve které neoddělujeme tělo a duši, ale vnímáme je jako celek, který se vzájemně ovlivňuje. Zkoumáme, jaké poselství naše nemoc nese a kde je její prvotní příčina. Teprve v okamžiku, kdy přijmeme naprostou odpovědnost za svůj zdravotní stav, můžeme teprve učinit rozhodnutí skutečně se uzdravit.

Pokud Vás zajímá, jaká byla moje cesta, jaký je můj pohled na nemoci a zdraví a praktické informace o metodě AUTOPATIE, která mi v mém vyléčení chronického zánětu štítné žlázy (podle lékařských tabulek „nevyléčitelná choroba“) zásadně pomohla, a jejíž jsem certifikovaným poradcem, neváhejte a přijďte. Součástí přednášky je i praktická ukázka výroby autopatického preparátu a možnost objednat se na vstupní konzultaci ZDE.


A máme tu 12. živé setkání

Co Vás bude čekat?

Myšlenka Czech Spiritu je uspořádat přednášky hravou, zábavnější formou. Spojit rozvíjení sebe sama s radostí a lehkostí.

Začínáme v 18:00

Sraz je před vstupem  planetária ve Stromovce. Při nepříznivém počasí budeme v čajovně u Mamadua www.cajovnaumamadua.cz  (tram. Letenské náměstí). tel: 733 653 626.


Dále bude následovat přednáška s Martinou Maksymovovou, která nám poví o zdraví z jejího pohledu a jejím vyléčení a autopatii.

Potom si zabubnujeme, zazpíváme, možná i zatančíme :) jak se komu bude chtít (máš-li nějaký oblíbený nástroj, hraješ na něco, vem to sebou, bude to určitě hodit ;-) ).

No a na závěr bude společné hodování a diskutování :) Hostinu uděláme formou potluck. A co to znamená? Každý účastník přinese něco dobrého, kdo co má rád. Či si něco objedná v čajovně. Jestli se ti nechce nic připravovat nevadí, bude stačit, když přineseš aspoň kus ovoce, nebo zeleniny.

Dobrá zpráva je, že vstupné je dobrovolné.

A nejlepší zpráva nakonec je, že během hostiny a diskutování vylosujeme někoho z vás, který získá půlhodinový výklad s Robertem zdarma. No není to báječné?

Tak neváhej a přijď se s námi pobavit.

Jelikož Czech Spirit je internetová televize, celý večer bude natáčen na kameru a poté bude k shlédnutí na www.czechspirit.cz a pokud nebudeš chtít být vidět, zařídíme to.

A je tu ještě jedna super zpráva a to, že tyto večery budou pravidelně, každých 14 dní.

Těšíme se na Tebe
s láskou a radostí
tým Czech Spirit

Pro jakékoli dotazy se obrať na tel. : 733 653 626.