Inti Guarango Arcobaleno a poselství peruánského centra Chaopin

Publikováno: 06.11.2018

 

Setkání s Inti Guarangou ze starobylého centra Chaopin v peruánských Andách. 

Prostor bude pro Vaše otázky i vše, co nás zajímá o jeho životní cestě, zprávách, které chce centrum Chaopin v současnosti sdílet s naším západním světem. Budeme mít možnost propojit se v kruhu za doprovodu jeho léčivé hudby, hledat svou vlastní cestu k rovnováze a vyrovnanosti a učit se spolutvořit takový prostor v sobě i kolem sebe.                                                                 

                                                     

Inti Guarango se s námi podělí o znalosti z oblasti tradičního rostlinolékařství, spirituální síly rostlin i posvátných zpěvů, o léčení i o jeho zkušenosti z více než 18 let cest po různých evropských zemích, při nichž poznává nejen náš kontinent a jeho lid, ale dále aktivně rozvíjí komunikaci se srdcem Matky přírody. Ve své činnosti rád předává techniky, jak se lépe spojit sám se sebou, říká, že každý z nás máme uvnitř sebe moudrost své životní Cesty. Jeho vizí je šířit povědomí a techniky o tom, jak se s touto moudrostí propojit, stejně tak s moudrostí naší planety k rozvoji a tvoření Života v souladu s jeho vlastním přirozeným řádem.

 

Společně nás čeká i ukázka toho, jak pracuje při léčení a čištění s některými posvátnými rostlinami, nakuřování posvátným tabákem aj.

Tradiční rostlinolékařství 21. století si v peruánském centru Chaopin zachovalo svou jedinečnou kulturu a formu, stejně jako je zde aktivně udržována a rozvíjena celá kosmologie a komunikace s Matkou Zemí na úrovních a frekvencích velmi jemné subtilní energie a to včetně jemnohmotného krystalického světa uvnitř planety Země.

Inti Guarango Arcobaleno nám poví třeba i o tom, proč sám nepoužívá označení curandero (léčitel), šaman, a proč zasvětil svůj život nejen léčitelství, znalosti rostlin, práci s posvátnou liánou Ayahuascou. Ale i o tom, co mu přináší setkání s námi všemi prostřednictvím hlubokého léčení na všech úrovních: fyzického těla, emocionální, psychologické a energetické, kdy znovu objevujeme vlastní duchovní podstatu a vedení k transformaci, očistě těla i duše, nalezení posvátné Spirituality v kontextu 21.století, ve světě, kde se navyšuje život s kontaminovanými potravinami, ve světě, kde existuje mnoho forem nevědomí, včetně manipulace ostatních těmi, co nevědí zhola nic o pozemských řádech, jejichž vědomí je na hony vzdáleno tvoření v souladu s kosmickým řádem.

Inti Guarango Arcobaleno, přestože má hodně zkušeností, zdůrazňuje, že objevování nikdy nekončí. Nikdo nemůže říci, že poznal vše, je to podle něj nemožné.

~ Bude nám ctí, když přijmete toto pozvání k dalšímu společnému učení a obohacování se ~


Kdy: 20.11.2018 od 18:00 do 22:00

Kde: Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy, Karlínské nám. 7, Praha 8 (metro Florenc, tram. č. 8, 3 - zastávka Karlínské náměstí.) Za kostelem.

Vstupné: Rezervace míst na b.ú. 1527494013/3030 = 300Kč, do zprávy pro příjemce napiš jméno, příjmení a email(pozor na velká a malá písmena), na který vám pošleme potvrzení, že vše proběhlo vpořádku. Na místě v hotovosti 350Kč.

Dotazy ohledně rezervací na email vkocan@gmail.com , Vašek Kocan.

Příspěvkem podporujete:

  • projekt centrum Chaopin a Czech Spirit
  • Karlínské Spektrum Dům Dětí a Mládeže
    Co sebou?

- můžete přinést jídlo na oltář. My pro vás chystáme drobné občerstvení a Pí vodu zdarma.

- také hudební nástroje. Je fajn si společně zahrát...

Také jsme pozvali Kláru Patočkovou, která navrhuje a šije krásné meditační sedáky a my budeme mít tu možnost ochutnat, jak se na nich příjemně sedí. Děkujeme Klárko. www.obchodsradosti.cz. Kdo bude chtít si vzít svůj sedák, může. 

Připravujeme pro vás i malé překvapení, které si odnesete domů, jako vzpomínku na příjemný večer s peruánským indiánem Inti.

Moc se na vás těšíme

Tým CzechSpirit