KAMBO - ŽABÍ MEDICÍNA a její přínos pro tento věk - Vojta Chládek - 30.1.2019 VILA FLÓRA

Publikováno: 18.01.2019

Vojtěch je holistický masážní terapeut který strávil mnoho let studiem různých metod které pomáhají nastolit tělo do přirozené rovnováhy. Kromě práce s tělem se věnuje prácí se zdravím, detoxikací, krevním testům pod mikroskopem a dalším metodám které efektivně čistí tělo.

Jedna z nich je také Kambo medicína.

S Kambo medicínou se setkal v roce 2012 v Norsku a jeho první zkušenost byla z rukou legandární brazilské léčitelky jménem Dona Francisca ( Shawanawa). Prošel sérií aplikací které pomohly výlečit stav pracovního přetažení a zde byla zažehnuta láska pro žabí medicínu. O několik let poozději prošel certifikovaným výcvikem s IAKP ( International asociation of Kambo practicioners) a menším výcvikem s Matses v Peru. ( Dnes pracuje mimo IAKP)

Jeho ceremonie výchází z tradičního brazilského stylu práce s medicínou a kombinací s jeho zkušenostmi z bodyworku a dalších typů léčení. Jeho aplikace jsou velmi jemné a bezpečné. Více na www.mahalo-metoda-cz


Vojtech Chladek CSB
Life force&Natural freedom 
ph. 00420 734 479 538

www.mahalo-centrum.cz


 

Srdečně Vás zveme na kruh o medicíně Kambo.

Po dlouhé odmlce se na vás moc těšíme a věříme, že si to společně užijeme.

Na tomto setkání se budeme zabývat žabí medicínou Kambo, která má mnoho příznivých účinků, a to nejen na fyzické tělo. O této mocné medicíně, nám poví Vojta, který má mnoholeté zkušenosti s různými způsoby léčeni těla i ducha, vycházejících z různých tradic. Prostor bude i pro vaše dotazy.

Tradiční program CzSpiritu:

- úvod Robert Policar + astropředpověd (západní a mayská astrologie)

- Vojta Chládek - přednáška - Kambo medicína

- muzikoterapie - hraní na hudební nástroje (bubny, chřestidla ...), můžete si donést vlastní sebou, my jich pár máme a půjčíme

- hodování, sdílení - jídlo můžeme přinést na oltář a pak se společně podělit.

30.1.2019 v 18:00  

ve Vile Flóře - Vlašimská 13, 101 00 Praha 10

dobrovolný otevřený příspěvek 250Kč - 500Kč na místě

rezervace míst na email verkaungerova@gmail.com či sms 733 653 626. 


Zdraví vás tým Czech Spirit

www.czechspirit.cz

Facebook událost ZDE