Lektoři

Agustin Jesus Grefa Licuy

Agustin Jesus Grefa Licuy

Šaman (Curandero), zakladatel organizace život postaru, indián z kmene Kichwa


Dana Chyňavová

Dana Chyňavová

Ráda bych vám pomohla naučit se číst signály vašeho těla, pracovat s jeho moudrostí a přirozeností.


Denisa Říha Palečková

Denisa Říha Palečková

Denisa je úžasná žena, která pomáhá párům nalézt cestu k sobě. Učí nás lásky plnému porozumění a zároveň prohloubení sexuality.


Dominik Tom Tetik

Dominik Tom Tetik

Dominik se zabývá rituály a psychologií, kineziologií, dělá a učí masáže a práci s energií těla – jako Reiki a šamanské techniky, práce se stíny.


Fingia Taitu

Fingia Taitu

Fingia pochází z původního domorodého kmene Cofan v Jižní Americe, kde byl od dětství iniciován do tradičního léčitelství, které se zde předává po generace z otce na syna.


Hana Růžičková

Hana Růžičková

Terapeutka a lektorka, autorka Terapie Mysli, logického mentálně-emocionáního nástroje, prostřednictvím kterého se lze trvale zbavit jakéhokoli trápení, problému či jednoduše nepříjemna v našem životě. Poskytuje individuální terapie, přednáší a Terapii Mysli vyučuje pro sebeterapeutování.


Iva Matyášová

Iva Matyášová

Iva se zabývá Feng Shui. Bydlení je Feng Shui. Poznejte novou energii a mějte život ve svých rukou.


Jan Burian

Jan Burian

Meditace všímavosti může být velice dobrým nástrojem pro pozorování vnitřních pocitů a nejen to.


Joshi

Joshi

Nadšený propagátor a průvodce životem v přítomnosti. Ukazuji a sdílím s lidmi netradiční pohled na to, jak žít v přítomnosti. Bez úsilí, spontánně a s nadšením.


Kateřina Kocanová

Kateřina Kocanová

Žena, jemná bytost, esence vesmíru. „Miluji inspirovat lidi skrze svou tvorbu.“


Luned Het

Luned Het

Jsem veselá energická duše, praktikuji pohanství, ctím tradice našich předků a rytmus Matky Země. Pohanství se promítá i do mé tvorby - vytvářím runové zpěvy, tzv. galdery, a další písně pro rituální účely, maluji runové obrázky a mandaly s pohanskou a přírodní tématikou.


Marek Cinko

Marek Cinko

Umělec, sochař. Marek tvoří úžasná díla, která ožívají v naší přítomnosti.


Monika Hasalová

Monika Hasalová

Monika Hasalová, průvodce vaším životem, autorka konceptu Škola vědomého slova, autorka projektu Univerzita vědomého života Amonit


Nan Shumantla Giron Fenix

Nan Shumantla Giron Fenix

Šamanka Nan Shumantla Fenix je mayský strážce času (Aj Q‘ij) a duchovní vůdce z Guatemaly. Je držitelem čestného titulu Oficiální duchovní strážce posvátné knihy Popol Vuh Mayi, která se nachází v Chicagu.


Nukunu Larsen

Nukunu Larsen

Základní učení Nukunu je "být tím, co je, tak jak to je." Díky tomuto jednoduchému pochopení mysl přestane bojovat sama se sebou a pravda se projeví sama ve své jednoduchosti a čistotě. Je to odpověď beze slov, která umlčí mysl navždy.


Petr Novák

Petr Novák

Vítám Vás, jsem připraven Vám poskytnout profesionální služby v oboru tradičního čínského lékařství.


Robert Policar

Robert Policar

Rád medituji, cvičím a zdokonaluji svého Ducha. Věnuji se mnoha disciplínám, ale zvláštní závazek cítím vůči astrologii, která mi v určitých chvílích velice pomohla. Díky ní vnímám širší souvislosti a dává mi opravdový nadhled, který je doprovázen úctou a pokorou ke všem žijícím bytostem. Její moudrost bych rád předával dál tím nejlepším způsobem, jakým dokážu.


Viliam Poltikovič

Viliam Poltikovič

je český dokumentarista a spisovatel, autor více než 120 dokumentárních snímků. Vystudoval Katedru dokumentární tvorby. Kontinuálně tvoří filmové dokumenty převážně s duchovní a cestovatelskou tematikou.


Zdenda Pícl

Zdenda Pícl

Ká bojovník Země Zdenda svým osobitým způsobem mluví o čakrách tak, že všichni naslouchají a chápají. Opravdu má dar předávat moudrosti, které skrze něho plynou. Dokáže neuvěřitelně upoutat pozornost díky projevu, kterým exceluje. Působivý, vnímavý, hluboký, magický, dynamický, meditativní, vtipný, lásku dávající a hlavně smíchu-milovný... to jsou slova, které ho vystihují. A pozor "Božsky nakažlivý". "Práce s čakrovým systémem vám může uzdravit,tělo i duši a přinést kvalitu a štěstí do života,které všichni hledáme." Zdenda